شرایط ثبت نام ایثارگران برای دریافت حقوق 97

همان طور که می دانید دولت مکلف است مطابق قانون به ایثارگران جقوق پرداخت کند. ایثارگران می بایست ابتدا ثبت نام خود را تکمیل نمایند. سامانه صدای مشاور با مشاوران مجرب خود در مرکز مشاوره نظام وظیفه به صورت تلفنی و حضوری به تمامی ایثارگران مشاوره می دهد و پاسخگوی سوالات شما در مورد فرآیند ثبت نام جهت دریافت حقوق ،می باشد.

 

 

 

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

 

 

 

کارت های شناسایی ایثارگران

کارت‌های شناسایی ایثارگران در سال 1385 در سه عنوان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان طراحی و توزیع‌شده بودند و تا سال 1390 دارای اعتبار بودند و پس از مصوبه دولت برای تجمیع این کارت‌ها در کارت‌های ملی، اعتبار این کارت‌ها توسط شورای عالی اداری تا پایان سال 1396 تمدید شد. این کارت‌ها از نظر ظاهر، ابعاد و رنگ دارای شکل واحد است و شناسایی خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان از طریق سه لوگوی متفاوتی که بر روی این کارت‌ها درج می‌شود امکان‌پذیر است. این کارت‌ها دربردارنده اطلاعات و مشخصات هویتی ایثارگری است و در پشت کارت نیز مشخصات منسوبین ایثارگر درج می‌شود. همچنین ضرایب امنیتی لازم برای این کارت‌ها در نظر گ شده است و امکان دریافت خدمات مختلف و دریافت اطلاعات فردی از طریق کارت وجود دارد.


 

مراحل ثبت نام ایثارگران

• خانواده شهدا دارای کد 12 رقمی از بنیاد شهید باشند.
• آزادگان و خانواده آزادگان دارای کد 12 رقمی از بنیاد شهید باشند.
• جانبازان و خانواده جانبازان دارای کد 12 رقمی و یا دارای کد 10 رقمی از بنیاد شهید باشند.
• برای رزمندگان (ایثارگران)حداقل 6 ماه حضور در جبهه به صورت داوطلبانه با تایید مراجع ذیصلاح لازم است.
• ثبت نام در این سامانه فقط شامل کارکنان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری می باشد.
• مقتضی است که پست الکترونیک و شماره تلفن همراه متقاضی با دقت ثبت گردد. زیرا هر گونه اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیک و پیامک صورت می گیرد.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام

  • عکس پرسنلی جدید
  • بالاترین مدرک تحصیلی
  • کارت ملی متقاضی و افراد تحت تکفل متقاضی
  • آخرین حکم کارگزینی
  • کارت ایثارگری (کد 12 رقمی بنیاد شهید یا فرم شماره یک آمارگیری مخصوص جانبازان 10 رقمی)
  • شناسنامه متقاضی کلیه صفحات و افراد تحت تکفل
با توجه به اینکه تنها به ایثارگرانی که واجد شرایط باشند حقوق ایثارگری تعلق خواهد گرفت بنابراین شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که شرایط ثبت نام ایثارگران برای دریافت حقوق چه می باشد. حقوق ماهیانه ای که به رزمندگان و ایثارگران تحت عنوان حقوق ایثارگری پرداخت می گردد ، ماهیانه 250 هزار تومان می باشد در ضمن توجه داشته باشید که حقوق معوق شده مربوط به 6 ماهی که از زمان شروع پرداخت که از آبان ماه می باشد نیز به صورت یکجا به واجدین شرایط پرداخت شده است.


شرایط ثبت نام ایثارگران برای دریافت حقوق ایثارگری


شرایط ثبت نام ایثارگران برای دریافت حقوق ایثارگری به شرح ذیل می باشد :
1) رزمندگانی که دارای کارت ایثارگری باشند
2) رزمنده باید سابقه حضور در جبهه 8 سال دفاع مقدس وی حداقل یکسال باشد
3) رزمنده باید معسر باشد یعنی هیچگونه منبع درامدی نباید داشته باشد

جامعه آماری که در ربطه با ایثارگرانی که واجد شرایط برای دریافت حقوق ماهیانه کارت ایثارگری هستند حدود 40هزار نفر می باشد که البته همانطور که گفته شده افرادی هستند که هنوز برای این طرح اقدامات لازم را انجام نداده اند که این افراد نیز می توانند با انجام اقدامات لازم مشمول این طرح گردند لازم به ذکر است که در صورتیکه رزمنده ای دارای سابقه بیش از یکسال در جبهه را دارد و برای گرفتن کارت ایثار اقدام نکرده اند و واجد دیگر شرایط گرفتن حقوق کارت ایثارگری هستند می توانند هر زمان اقدام به تکمیل مدارک خود نمایند و از حقوق کارت ایثارگری بهره ببرند.

 با تاکید براینکه مجلس و دولت درحد توان و امکانات خود نسبت به تصویب برخی مصوبات در ارتباط با ایثارگران اقدام کرده است متذکر شد: نحوه و اجرای این بند توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و وزارت تعاون تهیه خواهد شد..
فرهنگی با اشاره به خاتمه رسیدگی به لایحه بودجه سال 94توسط نمایندگکان مجلس شورای اسلامی در خصوص تامین منابع مالی پرداخت حقوق رزمندگان معسر یادآور شد:منابع مورد نیاز این مصوبه از محل جزء بند "ب" این تبصره تامین می شود.

 


 

 منبع:شرایط ثبت نام ایثارگران برای دریافت حقوقاستعلام وضعیت نظام وظیفه-کد سخا نظام وظیفه-نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی 97 -وضعیت نظام وظیفه|سامانه سخا نظام وظیفه-سامانه خدمات الکترونیکی نظام وظیفه تهران -درگاه نظام وظیفه نظام وظیفه و سربازی -کد سخا نظام وظیفه چند رقم است؟-نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی -نحوه دریافت کد سخا به صورت اینترنتی  -مراحل خروج از کشور دانشجویان -ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 - زمان آزمون نظام مهندسی 97 نوبت دوم -مشاهده سوابق بیمه خدمت سربازی -سهمیه ایثارگران در کنکور 98 -شرایط خرید سربازی  -مشاوره انلاین نظام وظیفه -سامانه سخا نیروی انتظامی - شرایط خرید خدمت سربازی -امریه-مهلت ثبت نام لاتاری 2020 -امریه شرکت نفت -امریه وزارت علوم دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی - ایثارگران ارتش - تکمیل ظرفیت 97 -لیست پادگان های نیروی زمینی ارتش -پیگیری محل اعزام به خدمتتخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه- کارت ایثارگری به چه کسانی تعلق میگیرد-

 معافیت تحصیلی -مدارک لازم برای ویزا کربلا - کارت ایثارگری -زمان آزمون نظام مهندسی 97 -خرید خدمت سربازی-تلفن پاسخگویی سازمان نظام وظیفهنظام وظیفه-

درگاه خدمات الکترونیک نظام وظیفه و سربازی-مشاوره نظام وظیفه-خروج از کشور مشمولین-اعزام به خدمتوضعیت نظام وظیفه-معافیت پزشکی چشم-شهریه پرستاری دانشگاه آزاد -پادگان لویزان-دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری 97-اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: نظام ,وظیفه ,ایثارگران ,حقوق ,ایثارگری ,دریافت ,نظام وظیفه ,برای دریافت ,دریافت حقوق ,ایثارگران برای ,بنیاد شهید ,نحوه استعلام وضعیت ,کارت ایثا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل